סחר דאמוני, מי לימון עם נענע 10:00-14:00

סדנת תנועה, בדרך שלך

סחר דאמוני
מי לימון עם נענע – סדנת תנועה בדרך שלך   
סטודיו תיאטרון בית הגפן, שד' הציונות 33, חיפה


Lemon Water ma’a Nana - ( Moving in your own path) from sahar damoni on Vimeo.

באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה, מי לימון נלקחים עם נענע כדי לנקות את הגוף מרעלים וזיהומים. סדנה זו היא הזדמנות לנקות את המוח והלב על מנת לצלול אל תוך חקר השפה התנועתי האישי והקול האמנותי האינטואיטיבי שלנו. הסדנה משלבת תרגילים השאובים מתרגולי מדיטציה, פיזי, ריקוד וכתיבה. נשתמש בכלים אלו כדי להתחבר לגופנו ולעצמנו ולפתח ולתקשר עם חומרי התנועה. הסדנה בנויה להתמקד במשחק הגומלין בין נפש וגוף ובכוחו של טיפול בתנועה. הסדנה מתבססת על הניסיון והשפה התנועתית של סחר דאמוני כוריאוגרפית ורקדנית  ערביה פלסטינית. דאמוני ראתה צורך לבנות מסיפורה האישי ומניסיונה המקצועי סדנה שתוכל לתת פורקן לקשיים איתם מתמודדות נשים מודרות ואחרות, לא רקדניות, רקדניות, גברים וכל האנשים. הסדנה מציעה תגובות רגשיות, פיזיות ומעשיות אפקטיביות המשמשות כלים לאשר את כוחו של הפרט ולתמוך בקבוצה. 
הסדנה מתאימה  לרקדנים \ לא רקדנים \ מבוגרים \ גברים \ נשים בגילאי 20 ומעלה 

להרשמה, תשלום ופרטים נוספים  נא ליצור קשר ישירות עם סחאר בטלפון  0526308006 
[email protected]  |  www.sahardamoni.com

סחר דאמוני היא רקדנית פלסטינית, כוריאוגרפית ומורה לריקוד משפרעם שבגליל. גוף עבודתה עוסק באתגרים העומדים בפניה כאישה בחברה הערבית פלסטינית. לפני שיצרה את היצירות שלה,  סחר רקדה עם להקת המחול הקיבוצית, וקיבלה תואר ראשון במחול ותנועה למורים בפועל המכללה לחינוך, טכנולוגיה ואמנויות במכללת הקיבוצים. 
עבודתה הוצגה ברחבי העולם ולמיניהם: בארה"ב,  פלסטין ,אירלנד ,  גרמניה ,ניו יורק , איטליה , תל- אביב ,, ועוד.  סחר מרצה על עבודתה ב-TAU, במכללת ספיר והקיבוצים ובאוניברסיטת בן גוריון, ובאוניברסיטת פילדלפיה.  היא השתתפה ב" Translucent Borders ", מאת אוניברסיטת ניו יורק  (2018) Un / Controlled Gestures, מאת מכון גתה, מרוקו (2019). בשנת 2021, סחר הוזמנה ליצור את  SADIM המופע  עבור ,תאטרון ב גרמניה  והוזמנה ל-IIAC Residency and Moving Arts Lab, NYC, 2022, בינואר 2023, היא תהיה שותפה  לחלק מסדרת Deeper Lectures מאת Gibney Dance Center NYC. בשנת 2023, היא מוזמנת להתמחות של 6 שבועות  בגרמניה.

נשמח לשמוע ממך
איך מגיעים אלינו